Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji zirvesi “Turkcell Teknoloji Zirvesi” 12-13 Kasım’da başlıyor.

Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji etkinliklerinden biri olarak gösterilen Turkcell Teknoloji Zirvesi, bu yıl ilk kez iki güne yayılacak ve 100 oturumda 200 fikir önderini binlerce davetliyle bir araya getirecek. Haliç Kongre Merkezi’nde 12-13 Kasım günlerinde gerçekleşecek etkinlikte, Microsoft Başkan Yardımcısı Alberto Arciniega, Wired dergisinin kurucularından editör Kevin Kelly ve Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ana konuşmacılar olarak yer alacak. “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonuna paralel olarak teknolojinin iş dünyası üzerindeki etkilerinin masaya yatırılacağı Zirve, Teknoillüzyonist Marco Tempest’in gösterisi ile açılıp, Cem Yılmaz’ın İLERİTKNLJ gösterisi ile sona erecek.

-10 BİN KİŞİ BEKLENİYOR-

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, “Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 500 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. Turkcell’li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Turkcell Teknoloji Zirvesi de bu amaç doğrultusunda tasarladığımız bir organizasyon. Geçtiğimiz yıllarda 10 binin üzerinde katılımcı ağırladığımız zirveyi bu sene altıncı kez gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Etkinliğimizi her sene bir adım öteye taşımayı, her sene daha zengin içerik sunmayı, daha çok fikir önderini daha çok kurumsal müşterimizle bir araya getirmeyi başardık. Bu sene iki güne yayılan, müthiş bir beyin fırtınası ortamı yaratacağız. Zirvede 10 bin kişiyi ağırlayacağız. En yeni teknolojileri tartışıp, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin deneyimlerini dinleyip, dünyanın önde gelen vizyonerlerinden geleceği dinleyeceğiz. Kısa bir süre önce teknolojiyle büyümek isteyen şirketler için hayata geçirdiğimiz İş’te Teknoloji Hamlesi’ne paralel olarak; perakendeden sağlığa, enerjiden lojistiğe ekonomik sistem içinde var olan tüm sektörler için özelleştirilmiş oturumlarımız olacak. Kısacası, bu iki günde ekonomiye teknolojik dönüşüm merceğinden bakacak, mobil ve sabit teknolojilerin beraberinde getirdiği fırsatları hep birlikte değerlendireceğiz” dedi.

-100’Ü AŞKIN OTURUM-

Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde Qualcomm, Ericsson, IBM, Microsoft, JCI, Symantec, Shell, FİBA, Samsung, Migros, Cisco, GE, Accenture, McKinsey, ATOS, Nokia, SAP gibi şirketlerin yanı sıra Turkcell Grup bünyesindeki Turkcell Superonline, Turkcell Global Bilgi gibi firmaların üst düzey yöneticileri, 100’ü aşkın oturumda konuşmacı olarak yer alacak.Turkcell Teknoloji Zirvesi’nin ilk günü olan 12 Kasım’da, Microsoft Başkan Yardımcısı Alberto Arciniega ve Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ana konuşmacılar olarak yer alıyor. Aynı gün gerçekleşecek paralel oturumlardan birkaçının başlıkları ise şöyle:

“Akıllanan Makineler Şirketlere ve Türkiye’ye Kazandırıyor”, “Giyilebilir Teknoloji ve Mobil Güvenlik”, “Geleceğin Araçlarında Güvenli ve Keyifli Seyahatin Sırları”, “160 Karakter’den Yeni Pazarlama Açılımlarına, Big Data: İnovasyon, Verimlilik ve Farklılaşmaya Giden Anahtar”, “Akıllı Eğitimle Akıllı Gelecek”, “Türkiye’nin Enerjisi Akıllı Şebekeler ile Artıyor”. Zirvenin ilk günü Candan Erçetin’in vereceği konserle sona erecek.Etkinliğin ikinci günü olan 13 Kasım’da ise ana konuşmacılar, Wired dergisinin kurucu editörü ve yaşayan en ilham verici teknologlardan Kevin Kelly ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş olacak. İş’te Teknoloji Hamlesi’nin derinlemesine masaya yatırılacağı ikinci günde “Önümüzdeki 10 Yıl” başlıklı oturumlarda perakende, sağlık, spor, enerji sektörleri ayrı ayrı, konunun uzmanları tarafından ele alınacak.

turkcell

 

Kaynak :haberler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*