Ankara’da Beyin Tümörü Operasyonu: Sağlık Durumu ve İyileşme Süreci

DHA Ankara’da yaşayan Perihan Toprak, 2 ay önce sağ gözünde ağrı şikayetiyle hastaneye başvurdu. İlaç tedavisine başlayan Toprak, rahatsızlığı geçmeyince tedavi için 3 farklı hastaneye daha gitti ancak teşhis konulamadı. Son olarak Etlik Şehir Hastanesi’nde tetkikleri yapılan Toprak’ın beyninde göz sinirleri çevresinde tümöre rastlandı. Toprak, operasyonla tümörün alınması sonucu sağlığına kavuştu.

Sağlık Durumu ve İyileşme Süreci

Toprak, şu anda kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, “Ameliyatımda herhangi bir sıkıntı olmadı. Gözümde hafif bir ödem var. Doktorlarım onun da kısa sürede geçeceğini söyledi. Hiçbir sıkıntı yok şu an için. ‘Göz sorunu’ diye düşündük bunu hep. Aklımızda hep bunun göz problemi olabileceği vardı; ama çıktı. Allah’tan ki kötü huylu değilmiş. 3 ay daha geç kalsaymışız tümör tüm o riskli alanı kaplayacakmış ve gözüm alınacakmış.” diye konuştu.

Uzman Doktorun Açıklamaları

Uzman Doktorun Açıklamaları

Beyin cerrahı Uzman Dr. Hakan Yakupoğlu, hastanın kendilerine yaklaşık 2 hafta önce başvurduğunu aktararak, “Şikayeti sağ gözde görme kaybıydı. Kendisine görme kaybı ile ilgili değişik tetkikler yapılmış; ancak yapılan incelemede göz sinirinin etrafında bir tümöre rastladık. Tümörün tamamını çıkardık. Hastamızın görmesi tamama yakına düzeldi. Beyin tümörlerinde, tümörün bulunduğu yere göre değişik bulgular verebiliyor.” dedi.

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*