Dondurmadan Daha Fazlası: Magnum

Magnum1
Magnum1

En çok sevilen dondurma çeşitlerinden biri olan Magnum, uzun yıllar boyunca tüketicilerin tercih ettiği dondurmalardan biri olmuştur. Magnum fiyatı ve tadı itibari ile diğer dondurmalardan bir adım öne çıkar. Birçok çeşidi bulunan Magnum dondurmalarını cimri.com üzerinden sizin için inceledik. İşte Magnum çeşitlerinin genel özellikleri:

Klasik ve Bademli

Genel olarak Magnum denilince akla ilk olarak klasik ve bademli Magnum çeşitleri gelir. Daha birçok çeşidi bulunan bu dondurma saf sütten ve çikolatadan üretilmiştir. Soğuk bir dondurma keyfi için Magnum’u tercih edebilir ve yılın dört mevsimi bu tada erişebilirsiniz. Klasik Magnum dondurma, sütlü ve vanilyalı olarak üretilir. Bu dondurmada şeker oranı belirli ölçülerde kullanılmıştır. Yoğun çikolatası ile Magnum size hem dondurma hem de çikolata yeme keyfi veriyor. Magnum’u tekli ya da çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz.

Karadut ve Böğürtlenli Magnum

Klasik ve bademli Magnum’a alternatif olarak karadut ve böğürtlenli Magnum çeşidini deneyebilirsiniz. Egzotik bir aromaya sahip olan karadut ve böğürtlenli Magnum sizi tropik bir ormanda hissettirecek. Vitamin açısından zengin olan bu ürünlerin sağlığa faydası vardır. Özel aroması ile farklı bir tat oluşturan karadut ve böğürtlen, dondurma ile bütünleşince ortaya tam bir ziyafet şöleni çıkıyor. Magnum dondurmalar boğaz ağrısı gibi sorunlara yol açmaz. Özellikle çikolatanın altındaki dondurma belirli derecede muhafaza edilir. Böylelikle bu dondurmaları yaz ve kış aylarında tüketebilirsiniz.

Mini Magnum

Eğer Magnum’un klasik boyutu size fazla geliyorsa mini Magnum çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Tek seferde bu dondurmaları çoklu paket halinde satın alabilir ve buzdolabının derin dondurucu kısmında muhafaza edebilirsiniz. Mini Magnum çeşitleri arasında klasik ve bademli çeşitleri satın alabilir ve gün boyu serinlik sağlayabilirsiniz. Magnum dondurmasının içinde vitamin ve mineral değerleri oldukça yüksektir. Magnum, katkı maddesi içermez ve bol süt içerdiği için kemikleri geliştirir.

Beyaz Çikolatalı Magnum

Normal çikolata yerine alternatif arayanlar için Magnum beyaz çikolatalı dondurma tercih edilebilir. Beyaz çikolatanın hafifliği ve dondurmanın soğukluğu birleşince ortaya muhteşem bir lezzet çıkıyor. Badem parçacıkları ile beraber Magnum’un beyaz çikolatalı halini deneyebilirsiniz. Magnum ergonomik paketler halinde satılır ve bu dondurmaları istediğiniz yere götürebilirsiniz. Çabuk erimeyen yapısı ile dayanıklı bir ürün olan Magnum, fiyatı itibari ile her bütçeye hitap eder.

Double Çikolatalı Magnum’u Denediniz mi?

Dondurma üzerinde çikolatanın daha fazla olmasını istiyorsanız Magnum double çikolatalı çeşidi denemelisiniz. Yoğun çikolatalı bu ürün, dondurmanın yanında aynı zamanda çikolatalı yeme keyfi sunuyor. Magnum paketi kolay açılır ve direkt tüketilebilir. Diğer yandan Magnum çubukları dayanıklıdır ve kolay kırılmaz. Bu dondurmaları internet üzerinden sipariş edebileceğiniz gibi doğrudan satış noktalarından da temin edebilirsiniz. Yaz aylarında ferah ve serin bir gün geçirmek istiyorsanız Magnum daima sizin yanınızda olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*