Kimya ve Sanayi Dergisi Yayına Başladı

Kimya ve Sanayi Dergisi Yayına Başladı.Kamu yararına faaliyet gösteren Türkiye Kimya Derneği’nin resmi yayın organı olan “Kimya ve Sanayi” dergisi Doç.Dr Alper Tolga ÇOLAK ‘ın editörlüğünde, çok değerli akademisyenler ve öğrencilerin katkıları ile yayın hayatına tekrar başladı. 2010 yılında yayın hayatına 231.sayısından veda eden dergi 4 yıl aradan sonra 232. sayısı ile yayın hayatına kaldığı yerden devam dedi. 3 ayda bir yayınlanacak olan dergi şuan internet üzerinden e-dergi olarak yayın yapıyor.

Kimya Ve Sanayi Dergis’ne her kesimden akademisyen,öğrenci, yolu kimyadan geçen herkes yazıları ile katkıda bulunabilir. Ayrıca dergide görev almak isteyenler bizler aracılığı ile’ de iletişime geçebilir.
Ayrıca dergi ” Ulusal Hakemli Dergi “Statüsünde olacağından göndereceğiniz bilimsel makaleleriniz hakem sürecine tabi tutulacaktır.

Kimya Bilimine ve Sektörüne yıllarca öncelik etmiş olan dergi bundan sonrada bizler için öncü nitelikte olacak ve ışığı ile bizi aydınlatacaktır. Kendilerine Başarılar Diliyoruz…
Daha fazla bilgiye ve Dergiye ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz !
http://www.turchemsoc.org/tr/Dergi_44/

232. Sayıdaki Konu Başlıklarına Bakacak Olursak;
– Dünden Bugüne Kimya ve Sanayi Dergisi
– Ülkemizde Kimya Sektörü
– Çevremizdeki Gizli Tehlike : KOROZYON
– Küresel Isınmaya Kompleksi Çözüm
– Ülkemizde Nikel
– Zavallı Bafa Gölü
– Eyvah ! Yine Arsenik
– Bir Kimyagerin Gözünden ; GENÇLERİMİZ
– Bonzai Nedir ?
– Biyopolimerler

Kimya ve Sanayi Dergisi Yayına Başladı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*