Bingo Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirerek Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Üretti

Bingo Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirerek Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı Üretti.Parfüm ve boya içermeyen ürün, kalıntı bırakmama özelliğiyle kıyafetlerinize zarar vermediği gibi hassas bünyelilerin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Türk kadınını en iyi anlayan marka Bingo, Türkiye’de ilk kez hassas ciltler, alerjik bünyeler ve kokusuz temizlik isteyenler için ürettiği Bingo Matik Sıvı Parfümsüz ile kadınları en iyi anlayan marka olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Çamaşır bakımındaki tecrübesini sıvı deterjana da taşıyarak yeni bir kategoriye adım atan Bingo, tüketicilerinin ihtiyaçları ve değişen talepleri doğrultusunda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Parfümsüz Sıvı Çamaşır Deterjanı üretti.

Kokusuz, boyasız ve dermatolojik olarak onaylı formülüyle Bingo Matik Parfümsüz Sıvı Deterjan, hassas ciltlerin, alerjik bünyelerin ve kokusuz temizlik isteyenlerin öncelikli tercihi olacak.

Bingo Matik Parfümsüz Sıvı Deterjan, çamaşırlarda kalıntı bırakmamasının yanı sıra, suda kolay çözünebilme özelliğiyle de yüksek performans gösteriyor.
bingo

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*