III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi

III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi 05-07 Eylül 2013 tarihleri arasında Trabzon KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi yerleşkesinde düzenlenecektir. Prof. Dr. Adnan BAKİ’nin yaptığı açıklamada.
“Kongremiz “Sanal Dünyada Daha Somut Kimya Eğitimi”, “Sürdürülebilir Kimya Eğitimi” ve “Çevre İçin Kimya Eğitimi” ana temaları çerçevesinde Kimya Eğitimi alanı ile ilgili yeni gelişmeler, gündemdeki sorunlar ve alan eğitiminin ülkemizdeki geleceği ile ilgili tartışmalara ev sahipliği yaparak, önemli paylaşımlara fırsat sağlayacaktır.

III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresi alanda çalışan akademisyenlerin, genç araştırmacıların, kurum ve kuruluşların, uygulamacı meslektaşlarımızın, öğrencilerimizin ve derneklerin katılımlarıyla ayrı bir önem kazanacaktır”.diye konuştu.

Ülkemizdeki Kimya Eğitimcileri ailesinin en önemli bilimsel buluşma platformu olan III. Ulusal Kimya Eğitimi Kongresinin Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Kimya Derneği desteği ile Trabzon’da gerçekleştirilecek.
Kongre hakkındaki genel bilgileri,kongre programını, davetli listesini, konuları, çalıştayları, panelleri ve daha fazla bilgiyi http://www.ukek2013.org/  adresinden öğrenebilirsiniz.

katü

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*