BIOTECH Eurasia “Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı” 21 Nisan’da Başlıyor

c4b2b biotech eurasia biyoteknoloji yac59fam bilimleri ve endc3bcstrileri fuarc4b1 21 nisanda bac59flc4b1yor
c4b2b biotech eurasia biyoteknoloji yac59fam bilimleri ve endc3bcstrileri fuarc4b1 21 nisanda bac59flc4b1yor

BIOTECH Eurasia “Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı” 21 Nisan’da Başlıyor. Yaşam Bilimlerinin farklı endüstrilerdeki uygulamalarına teknoloji ve hizmet üreten “Biyoteknoloji” uzmanları, konunun Türkiye’deki tek fuarında, 2016 Nisan’ında biraraya geliyorlar. Son derece geniş bir sektörel alana yayılan biyoteknoloji endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar.

Biyoteknolojinin eğitimden endüstriye, sağlıktan enerjiye, laboratuvarlardan üretim proseslerine, birbirinden farklı sektörel alanlar için geliştirdiği endüstriyel uygulama tekniklerini ve uzmanlık konularını fuarda çeşitli sergileme ve etkinliklerle sunacaklar.

“Biyoteknoloji”
Biyoteknoloji; hücre ve doku biyolojisi kültürü, moleküler biyoloji, mikrobiyoloji, genetik, fizyoloji ve biyokimya gibi doğa bilimlerinin yanı sıra makina mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve bilgisayar/yazılım mühendisliği gibi mühendislik dallarından yararlanarak, DNA teknolojisiyle bitki, insan ve hayvan biyolojisi ve mikroorganizmaları geliştirmek, doğal olarak var olmayan veya ihtiyacımız kadar üretilemeyen yeni ve az bulunan maddeleri (ürünleri) elde etmek için kullanılan teknolojilerin tümüdür..

Kapsam ve sergileme kategorileri

Biyoteknolojinin farklı sektörlere ve endüstrilere yönelen bilgi birikimi, teknikleri ve ürün teknolojisi tümüyle BIOTECH Eurasia’nın kapsamına giriyor. Bilimsel araştırmalardan laboratuvar ortamlarına, ölçümleme, görüntüleme ve analiz teknolojilerinden endüstriyel proseslere kadar Yaşam Bilimlerinin tüm alanlarında ürün ve hizmet sunan kuruluşlar BIOTECH salonlarında bu son derece spesifik alanın uzmanları ve kullanıcıları ile buluşacaklar. Fuar, katılımcı ürün ve hizmetleri beş ana başlıkta kapsamakta:
■ BİYOPROSES mühendisliği ve teknolojileri
■ BİYOANALİTİK teknolojileri
■ BİYOENFORMASYON teknolojileri
■ ENDÜSTRİYEL BİYOTEKNOLOJİ uygulamaları
■ Biyoteknoloji hizmet grupları

Online kayıt ve fuar anasayfası için : http://www.biotecheurasia.com/

BIOTECH Eurasia Biyoteknoloji, Yaşam Bilimleri ve Endüstrileri Fuarı 21 Nisan'da Başlıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*