RENSEF 2015 Fuarı İçin Artık Sayılı Günler Kaldı

RENSEF 2015 Fuarı İçin Artık Sayılı Günler Kaldı. Basın ortağı olarak destek verdiğimiz 3.Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı RENSEF Fuarı’na 6 hafta gibi kısa bir süre kaldı. Bu yıl da RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı’nın katılımcıları sektörün yatırımcıları ile buluşmaya hazırlanıyorlar.


Agoras Fuarcılık Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet DÜKKANCI tarafından kaleme alınan bilgilendirme şu şekildedir;
Sahada gelen haberlere bakılınca, çeşitli bölgelerde, farklı firmalar sahada projelerine başlamış vevam etmektedirler. RENSEF Fuarı döneminde Ekim sonunda piyasada gerçekleşmiş olan lisanssız GES’lerin sayısı, şebekeye bağlanan MW miktarı biraz daha artmış olacak.

RENSEF 2015 Fuarı ve Forumu, EPC firmalarına kendilerini göstermek, projelerini sergilemek, pazarda edindikleri rolü sergilemek için güzel bir platform olacak. Görüştüğümüz katılımcılar bu doğrultuda hazırlandıklarını beyan ediyorlar.

Bu yıl da solar PV sektörünün özel sektör ve kamu temsilcilerinin katılımı ile RENSEF FORUM programında çeşitli önemli oturumların düzenlenmesi için hazırlıklarımız devam ediyor.

Bu yıl 3 gün boyunca 22-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit‘te düzenlenecek olan RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimiliği fuarına EPC Firmalarını tedarikçileri ürünlerini tanıtmaya, kendi gerçekleştirdikleri projeleri anlatmaya, güven tazelemeye, kendilerini farklılaştırmaya davet ediyoruz.

Fuar anasayfası : http://www.rensef.org/tr/

RENSEF 2015 Fuarı İçin Artık Sayılı Günler Kaldı1 Comment

  1. iyi günler Mehmet Bey,
    Antalya Bilfen liselerinde Kimya öğretmeniyim. Yenilenebilir enerji kaynakların sergilenmesi konusunda yaptığınız çalışma için teşekkür ederiz. Bana ve öğrencilerime yaptığınız bu çalışma konusunda bize nasıl yardımcı olursunuz? Bilgilendireceğinize inanarak şimdiden çok teşekkür ederim.
    Hasibe DALOĞLU

Yorumunuz: