Avrasya’nın Lider Sağlık ve Medikal Fuarı “Expomed Eurasia” Kapılarını Açıyor

60adb avrasyanc4b1n lider sac49flc4b1k ve medikal fuarc4b1 expomed eurasia kapc4b1larc4b1nc4b1 ac3a7c4b1yor
60adb avrasyanc4b1n lider sac49flc4b1k ve medikal fuarc4b1 expomed eurasia kapc4b1larc4b1nc4b1 ac3a7c4b1yor

Avrasya’nın Lider Sağlık ve Medikal Fuarı “Expomed Eurasia” Kapılarını Açıyor. Tıbbi cihaz, medikal ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, sağlık ve medikal trendlerin takip edildiği Avrasya’nın lider ve vazgeçilmez fuarı expomed, Türk medikal ve sağlık sektörünü 24-27 Mart 2016 tarihlerinde Tüyap’ta buluşturuyor. Bilimsel etkinliklerin de yer alacağı fuar, hastane ekipmanlarından, tıbbi görüntüleme sistemlerine kadar geniş bir kapsamı barındırıyor.


Medikal teknolojinin kalbi Almanya ‘ya onur ülke olarak ev sahipliği yapacak olan Expomed Eurasia, her geçen gün katılımcı ve ziyaretçisiyle uluslararası yönünü arttırıyor. 2015 yılında, 4900 yabancı ziyaretçiyi ağırlayan expomed’i 35 binin üstünde profesyonel ziyaret etti.

Fuar bu yıl distribütör programı ile de öne çıkıyor . Medikal, sağlık, tıbbi cihaz ürünleri ve diğer alanlarda distribütörlük almak isteyen firmalarla buluşabilir, distribütörlüğünüzü vermek için potansiyel bulabilirsiniz!

26 Mart 2016 tarihinde Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) tarafından düzenlenen Güncel Sağlık Sempozyumu’na tüm ziyaretçi ve katılımcılarımız davetlidir.
Sempozyum programı hakkında detaylı bilgi için http://www.expomedistanbul.com/Anasayfa/

Avrasya'nın Lider Sağlık ve Medikal Fuarı Expomed Eurasia Kapılarını Açıyor

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: