ACHEMA 2015 Üretim Endüstrisi ve Kimya Fuarı Sona Erdi

ACHEMA 2015 Üretim Endüstrisi ve Kimya Fuarı Sona Erdi. Her 3 yılda bir Almanya’nın Frankfurt kentinde yapılan, dünyanın en büyük kimya endüstrisi, biyoteknoloji, proses, otomasyon ve çevre koruma fuarı ACHEMA’nın Haziran ayında gerçekleşecek bu yılki fuarı, gözalıcı boyutları, sektörel kapsamı ve ekonomik hedefleri ile Almanya ve Avrupa ülkeleriyle kalmayıp, tüm dünyanın ilgisini üzerine çekti. 166.000 fazla ziyaretçi kimya, ilaç ve gıda endüstrisinden 3813 sektör temsilcisi ile buluştu. Biyoekonomi, şeyl gazı ve enerji dönüşüm panelleri fuara damga vurdu.

Achema Frankfurt 2015, Almanya’nın en önemli fuar merkezlerinde biri olan Frankfurt’ta 15-19 Haziran 2015 tarihleri arasında düzenlendi. Kimya sektörünün buluşma noktası konumundaki Achema 2015 Fuar’ında endüstriyel malzemeler, teknik ekipmanlar, boya ve kimyasal madde bileşenleri ile ilaç sanayi hammaddeleri hakkında tüm yenilikler sergilendi. Fuarın içeriği olarak; ana ürün grupları arasında kimyasal endüstri malzemeleri, bioteknoliji ve kimya mühendisliği, valfler ve bağlantı elemanları, boya ve kiyasal madde bileşenleri, depolama sistemleri, güvenlik ekipmanları sayılabilir…Bir sonraki fuar 11- 15 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek.


Fuar da ayrıca DECHEMA Derneği tarafından Alman yüksek öğrenimde Endüstriyel Kimya, Kimya Mühendisliği ve Biyoteknoloji alanlarında verimlilik artışına katkıda bulunmak amacı ile 1994 yılında beri, Endüstriyel Kimya, Kimya Mühendisliği ve Biyoteknoloji dallarında araştırmalar yapan öğrencilere ödüller verilmekte.

ACHEMA Üretim Endüstrisi ve Kimya Fuarı Sona Erdi1

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: