4. RENSEF Fuarı Güneş Enerji Santrali Yatırımcılarını Antalya’ya Davet Ediyor

ad444 4. rensef fuarc4b1 gc3bcnec59f enerji santrali yatc4b1rc4b1mcc4b1larc4b1nc4b1 antalyaya davet ediyor
ad444 4. rensef fuarc4b1 gc3bcnec59f enerji santrali yatc4b1rc4b1mcc4b1larc4b1nc4b1 antalyaya davet ediyor

4. RENSEF Fuarı Güneş Enerji Santrali Yatırımcılarını Antalya’ya Davet Ediyor. Basın ortağı olarak destek verdiğimiz RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı 17-19 Kasım 2016 tarihleri arasında, Antalya Cam Piramit’te düzenlenecek. 4. kez gerçekleştirilecek fuara geçen yıl 46 ilden 350 güneş enerji santralı yatırımcısı katılmıştı ve 270 MW düzeyinde proje konuşulmuştu. Bu sene ise fuarın aynı yoğunlukta ve verimde geçmesi bekleniyor.

RENSEF güneşten elektrik üretmek isteyen firmalarla Türkiye’nin dört bir tarafından gelen yatırımcıları buluşturan ulusal bir fuar olma özelliği taşıyor. İş hacimlerini genişletmek isteyen firmalarla yatırımcıları buluşturan fuar, yenilenebilir enerji türlerinin hepsini kapsayacak nitelikte olsa da son yıllarda güneş enerjisi üzerine yoğunlaşmıştır.
RENSEF 2016 fuarında 46 farklı vilayetten 550 üzerinde ziyaretçi fuara gelerek katılımcıları ziyaret etti. Güneş enerji santrali yapımında faaliyet gösteren mühendislik firmaları, EPC ve güneş enerji santralinde ihtiyaç duyulan panel firmaları, invertör firmaları, konstriksiyon, danışmanlık ve mühendislik firmaları RENSEF’de etkin olarak yer almaktadır.

Fuar kapsamında düzenlenen RENSEF FORUM’a da ilgi her geçen yıl artmaktadır. Genel anlamıyla RENSEF FORUM, Türkiye’nin gündeminde olan güneş enerji santrallerinde karşılaşılan zorlukları, süreçleri, Akdeniz bölgesinde yaşanan sorunları gündeme getirip bunların tartışıldığı, zaman zamanda çözüm önerilerinin üretilebileceği açık oturumların, panellerin düzenlendiği bir programdır. RENSEF Fuarı’nı düzenleyen Agoras Fuarcılık, RENSEF Forum programının da organizatörlüğünü yaparak GENSED, GÜNDER, LİDER, SOLARBABA gibi çeşitli sektör derneklerini FORUM programına davet etmektedir.
4. kez gerçekleşecek olan RENSEF Fuarı bu senede sektörel açıdan bir buluşma noktası haline gelerek sektör mensubu tüm firmalarla yatırımcıları yeniden buluşturmayı hedefliyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : http://www.rensef.org/tr

4. RENSEF Fuarı Güneş Enerji Santrali Yatırımcılarını Antalya'ya Davet Ediyor

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: