Apple Vision Pro Gözlükleri Uluslararası Pazarlara Açılıyor

Geçtiğimiz yıl düzenlenen WWDC geliştiriciler konferansında tanıtılan Apple Vision Pro gözlükleri, ABD’de satışa sunulduktan sonra uluslararası pazarlara açılma hazırlığında. Vision Pro, çevreyle etkileşim konusunda bugüne kadar piyasaya sürülen en gelişmiş gözlüklerden biri olarak dikkat çekiyor. 3 bin 500 dolara satışa sunulan gözlük, Apple’ın son 10 yılın en büyük donanım lansmanına hazırlandığı belirtiliyor.

ABD Dışında Satışa Sunulacak

Apple Vision Pro Gözlükleri Uluslararası Pazarlara Açılıyor

ABD’den sonra gözlüğü daha fazla ülkede satışa sunma planları yapan Apple, son günlerde gözlükle ilgili eğitim oturumları düzenlemeye başladı. Uluslararası mağazalardan yüzlerce çalışanı Kaliforniya’ya davet ederek cihazın tanıtımı konusunda eğitim veriyor. Eğitim sürecinin 4 gün sürdüğü ve geçen hafta başladığı belirtiliyor.

Hangi Ülkelerde Satışa Çıkacak?

Almanya, Fransa, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Singapur ve Çin gibi ülkelerde mağaza çalışanlarına eğitim veren Apple, bu bölgelerin Vision Pro gözlükleri için ilk uluslararası pazarlar olacağını gösteriyor. Türkiye’deki Apple mağazalarında gözlüklerin satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

GENEL

Dijital Pazarlama

Bu makalemizde dijital pazarlama hakkında bilgiler paylaşacağız. Dijital pazarlama nedir? Dijital pazarlama ajansları ne iş yapar? Dijital pazarlama neden önemlidir? Dijital pazarlama ajansı nedir? Dijital […]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*