Metrohm, Spektroskopi Alanında Faliyet Gösteren B & W Tek’i Satın Aldı

c2cc9 metrohm spektroskopi alanc4b1nda faliyet gc3b6steren b w teki satc4b1n aldc4b1 e1532932034254
c2cc9 metrohm spektroskopi alanc4b1nda faliyet gc3b6steren b w teki satc4b1n aldc4b1 e1532932034254

Metrohm, Spektroskopi Alanında Faliyet Gösteren B & W Tek’i Satın Aldı. Metrohm, B & W Tek’i diğer yan kuruluşları ile birlikte ( B & W Tek Spektroskopi Çözümleri, B & W Tek LLC ve çeşitli deniz aşırı yan kuruluşlar) satın aldığını açıkladı. Bu satın alma Metrohm’un, Raman ürün portföyünü daha da geliştirecek.

Metrohm CEO’su ve başkanı Christoph Fässler, “B & W Tek’in Ar-Ge, üretim ve satış organizasyonlarının satın alınmasıyla spektroskopide ürün portföyümüzü güçlendirmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Her iki taraf da satın alma hakkında ayrıntıları gizli tutmayı tercih etti.

Herhangi bir aksaklıktan kaçınmak ve B & W Tek’in mevcut müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermeye devam etmesi için B & W Tek, kendi markası, satış ve servis organizasyonu ile faaliyetlerine devam edecek. Bu geçiş döneminden sonra, B & W Tek’in Metrohm organizasyonuna kademeli olarak entegrasyonu, ilgili tüm paydaşların ihtiyaçları göz önüne alınarak başlatılacak.

1997 yılında Dr. Sean Wang tarafından kurulan B & W Tek, Raman spektroskopi çözümlerinde dünya liderlerinden biridir. B & W Tek, aynı zamanda LIBS (laser-induced breakdown spectroscopy) teknolojisi, NIR ve UV / VIS spektrometreleri ve çözümleri ile sektör lideridir. B & W Tek, Ar-Ge, üretim, pazarlama, satış ve servis alanlarında geniş kapsamlı bir şirkettir. Şu anda 60’dan fazla distribütörü ile 45’ten fazla ülkeye hizmet vermektedir.

1943 yılında mühendis Bertold Suhner tarafından kurulan Metrohm, kimyasal analiz için ihtiyaç duyulan dünyanın önde gelen cihaz üreticilerinden biridir. B & W Tek’in yanı sıra, Metrohm ürün serileri de NIR- / Raman spektroskopisi, yazılım, dozaj sistemleri ve laboratuvar otomasyonu çözümleri için eksiksiz bir portföy içermektedir. Metrohm, 120’den fazla ülkede temsil edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*