33. Uluslararası Saf ve Özel Kimyasallar Fuarı “Chemspec Europe” Kapılarını Açıyor

33. Uluslararası Saf ve Özel Kimyasallar Fuarı “Chemspec Europe” Kapılarını Açıyor. 33. Uluslararası Saf ve Özel Kimyasallar Fuarı olan Chemspec Europe, 20-21 Haziran 2018 tarihleri ​​arasında Köln, Almanya’da gerçekleşecek. 6.000 metrekarelik alanda, 27 ülkeden toplam 358 katılımcı, çeşitli uygulamalar için saf ve özel kimyasallar ürün portföyü sunacak.

358 katılımcı, ilaç, zirai kimyasallar, biyo-esaslı kimyasallar, polimerler, katkı maddeleri, petrol ve gaz madenciliği, pigmentler, boyalar, elektronikler, esanslar, ev kimyasalları, gıda ve yemler dahil olmak üzere çeşitli saf ve özel kimyasalları kapsayan ürün ve hizmetlerini sergileyecek.

Chemspec Europe, Avrupa’daki saf ve özel kimyasallar endüstrisi için tek özel platformdur. Etkinlik, sektördeki mevcut eğilimlere ve gelişmelere odaklanıyor. Şu anda, saf ve özel kimyasalların geliştirilmesi için biyo-bazlı kimyasallar için artan bir eğilim var. Ayrıca, yoğun rekabet ve sürekli inovasyon arayışı, esnek üretim ve stratejik işbirliklerini gittikçe daha önemli kılan önemli etkenlerden bazıları. Chemspec fuarı bu noktada ziyaretçiler için büyük bir fırsat.

www.chemspeceurope.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s