Agilent, Young In Scientific’in Tüm Mal Varlıklarını Satın Alıyor

Agilent, Young In Scientific’in Tüm Mal Varlıklarını Satın Alıyor. Agilent Technologies, Young In Scientific’in tüm mal varlıklarını almak için kesin bir anlaşma imzaladığını açıkladı. Young In Scientific, Güney Kore’de analitik ve bilimsel enstrümanların önde gelen dağıtıcısı ve Agilent cihazlarının servisi uzun yıllardır distribütörüdür.

1976 yılında kurulan YI Scientific, Güney Kore’de analitik araçların, çözümlerin ve hizmetlerin en büyük distribütörlerinden biri haline geldi.

Agilent’in Laboratuvar Çözümleri Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Lon Justice “YI Scientific, Agilent ürünleri ve hizmetleri için uzun yıllar güçlü bir satış kanalı kurdu. Güney Kore’deki ortaklarımızla güçleri birleştirmek, Güney Kore’de artan analitik pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için Agilent’e sağlam bir temel sunuyor”.

Agilent Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü olan Doug McDougall, “Güney Kore’deki hizmetimizi büyütmeye çok kararlıyız. YI Scientific ile birlikte, süreçleri düzene sokarak ve üst düzey hizmeti tutarlı bir şekilde sunarak daha iyi bir müşteri deneyimi sağlayabileceğimize inanıyoruz”.

Young In ve iştiraklerinden 100’den fazla çalışanın, satın alma işleminin sona ermesi ile Agilent Technologies Korea Limited’e katılmaları bekleniyor.

Kaynak : chemeurope

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s