4.Kez Düzenlenecek Olan “Istanbul Health Expo” Sağlığın Bileşenlerini Bir Araya Getirecek

e2b8c 4.kez dc3bczenlenecek olan istanbul health expo sac49flc4b1c49fc4b1n bilec59fenlerini bir araya getirecek
e2b8c 4.kez dc3bczenlenecek olan istanbul health expo sac49flc4b1c49fc4b1n bilec59fenlerini bir araya getirecek

4.Kez Düzenlenecek Olan “Istanbul Health Expo” Sağlığın Bileşenlerini Bir Araya Getirecek. CNR EXPO Yesilköy’de 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Health Expo 4. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Bütünleşik Sağlık Hizmetleri Fuarı 2. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi sağlığın bileşenlerini bir araya getirecek.

Sağlık endüstrisinin yöneticileri, fuarla eş zamanlı gerçekleşecek kongre, sempozyum ve kurslarda sektörle buluşacaklar.

Organizasyona yurt dışından davet edilen alım heyetleriyle yapılacak iş görüşmelerinde, sağlık hizmetlerinin ve teknolojilerinin transferine olanak tanınacak. Fuar, katılımcı firmalarına satış ağlarını genişletecek yüksek profilli yabancı tedarikçilerle görüşme fırsatı sağlayacak. Böylelikle medikal sektörde üretim yapan firmalar ürünlerini, yurt dışı pazarlarına taşıma imkanı bulacaklar. İstanbul Health Expo Fuarı kapsamında yapılacak “Kongre- Sempozyum ve Kurslar” CNR Holding’in katkılarıyla Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, SGK ve SADEFE – Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilecek.

Akademisyen, tıp doktoru ve sağlık alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının yetkilileri kongre ve sempozyum oturumlarına konuşmacı olarak katılacaklar. Kurslarda ise sağlık memurları ve hemşireler, yeni teknik ve uygulamalarla tanışacaklar.

Fuara katılımın avantajları

Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, SGK, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve Kamu Hastaneleri Kurumu ile sağlıkta kamu zirvesi. CNR EXPO Yeşilköy’ün modern salonlarında sağlık sektöründe faaliyet gösteren 200 katılımcı firma, 400 marka 15.000 metrekare kurulum alanı. Orta – üst düzey 3.500’ü aşkın sağlık yöneticisinin ve sektör profesyonellerinin katılacağı “Kongre ve sempozyumlar.” Fuar – kongre kapsamında 1.500’ün üzerinde sağlık çalışanına eğitim ve sertifika imkânı. Yeni teknolojileri ve hizmetleri sunma fırsatı OHSAD ve özel hastanelerin katılımı. Kamu hastaneleri ve İstanbul İl Sağlık Müdürlügü’nün katılımı. Geçen yıl 3.500 sağlık profesyoneli ve 1.500 sağlık çalışanı kursiyerler ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin ağırlandığı fuarı bu yıl, ulusal ve uluslararası düzeyde 20.000 profesyonelin ziyaret etmesi hedefleniyor.

Detaylı Bilgi İçin: http://cnrhealthexpo.com/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*