6.Kozmetik Kongresi “Sürdürülebilir Kozmetik” Teması İle 26 Şubat’ta Kapılarını Açıyor

6.Kozmetik Kongresi “Sürdürülebilir Kozmetik” Teması İle 26 Şubat’ta Kapılarını Açıyor. Kimyagerler Derneği, Şubat 2011’de birincisini yaparak başladığı Kozmetik Kongresine, her yıl dahada artan katılım ve coşkusuyla 26-28 Şubat 2016 tarihlerinde Antalya’da “Sürdürülebilir Kozmetik” ana teması ile 6.kez kapılarını açıyor.

Sektör Temsilcileri, Kimya, Biyoloji, Eczacılık gibi fakültelerinin ilgili bölümlerinde görevli ve ayrıca kozmetik sektörüne ilgili üniversitelerin temsilcilerinden,
Kozmetik sektöründe bulunan ve kozmetik sektörüne malzeme tedariğinde bulunan sektörlerin temsilcilerine,
Kimya, Biyoloji, Eczacılık gibi fakültelerinin ilgili bölümlerinde lisans eğitimi alan ve ayrıca kozmetik sektörüne ilgili üniversitelerin öğrencileri gibi çok sayıda ilgili kapsayan kongre bu yılda büyük bir coşkuya sahne olacak.

Poster ve Bildiri Özetlerinin Son Teslim Tarihi 17 Ocak 2016 Pazar
Kayıt Ücreti Son Ödeme Tarihi 19 Şubat 2016 Cuma Mesai Saati Bitimine Kadar

Kongre Ana Sayfası : http://kozmetikkongresi.com/

Kongre Başkanı Kimyager Levent KAHRIMAN ve Genel Koordinatör Kimyager Mustafa TEKOĞLU’ nun kongreye davet mesajı şu şekildedir.
Şubat 2011 de birincisini yaparak başladığımız kozmetik kongreleri serimiz her yıl daha büyük katılım ve coşku ile geleneksel hale geldi. Bu süreç içinde birçok meslektaşımız ve dostlarımızın katkılarını aldık. Aynı birliktelik ile 6.cısını yayınlamanın mutluluğu içindeyiz. 26-28 Şubat 2016 tarihlerinde Antalya’da “Sürdürülebilir Kozmetik” ana teması ile gerçekleştireceğiz. Tüm sektör ve bilim camiasını aynı coşku ve birliktelik ile davet ediyoruz.

Ana tema “SÜRDÜRÜLEBİLİR KOZMETİK”

KOZMETİK YASALARI

KOZMETİK ALANINDA AR-GE VE İNOVASYON

KOZMETİK HAMMADELERİ

KOZMETİK ÜRÜN FORMÜLASYONLARI

KOZMETİK ÜRÜNLERDE STANDARDİZASYONLAR

6.Kozmetik Kongresi Sürdürülebilir Kozmetik Teması İle 26 Şubat'ta Kapılarını Açıyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*