2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi 7 Nisan’da Yapılacak

fe219 2. gtc39c c4b0novatif kimya bilim c396c49frenci kongresi 7 nisanda yapc4b1lacak
fe219 2. gtc39c c4b0novatif kimya bilim c396c49frenci kongresi 7 nisanda yapc4b1lacak

2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi 7 Nisan’da Yapılacak. Gebze Teknik Üniversitesi Kimya Bilim Topluluğu “GTÜ KimBil” tarafından 7 Nisan Dünya Kimya Bayramı’nda “2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi” düzenleyenecektir.

2. GTÜ İnovatif Kimya Bilim Öğrenci Kongresi’nin düzenlenmesi ile Türkiye’nin dört bir yanında okuyan kimya ve fen bilimleri alanında farklı disiplinlerde lisans ve lisansüstü eğitimini yapmakta olan genç bilim insanları ve kimya sanayicilerinin bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve yeni fikirlerin paylaşımı için zemin oluşturulması ve bilimsel motivasyonunun arttırılması hedeflenmektedir.

Kongre kapsamında; sonuçlanmış/yapılmakta olan çalışmalar, henüz fikir aşamasındaki bilimsel/endüstriyel yaklaşımlar ve literatür araştırmaları, lisans/ lisansüstü eğitimine devam eden genç bilim insanları ve kimya sanayicileri tarafından sözlü veya poster olarak sunulabilir.

Kongre kaydı için kongre web sayfasından kayıt formu doldurulması gerekmektedir. Sözlü/poster sunumu yapmak isteyen katılımcılarımızın web sitemizde yer alan formatta hazırladıkları sunum özetini adresine göndermeleri gerekmektedir.

Detaylara Ulaşmak İçin Kongre Web Sayfası: http://gtukimbil.wixsite.com/kimbil

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: