10. Çevre Teknolojileri Buluşması, 12 – 14 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşiyor!

10. Çevre Teknolojileri Buluşması, 12 – 14 Haziran Tarihlerinde Gerçekleşiyor! Çevre için çözüm üretenlerin ortak adresi REW İstanbul 2014’e, 25 ülkeden 400 firmanın katılımı bekleniyor…
Londra merkezli Tarsus Group iştiraki olan İstanbul Fuar Hizmetleri A.Ş. (İFO) tarafından gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul, bu yıl 12 – 14 Haziran tarihlerinde düzenleniyor. Başta Türkiye olmak üzere bölge ülkelerinin bu alanda yaptığı yatırımlarla milyarlarca dolarlık bir pazar halini alan sektör, yine REW İstanbul’da bir araya geliyor.

Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyon özellikle KOBİ’ler, ağır sanayi kuruluşları, atık yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeler, OSB temsilcileri, bu alanda makine ve ekipman üreten firmalar ile sektöre yatırım planlayanlar için önem taşıyor. “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında 2014’ün en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yapacak REW İstanbul’a, 25 ülkeden 400 firmanın katılımı beklenirken, bu sene yurt içi ve yurt dışından 12.500 karar verici profesyonelin fuarı ziyaret etmesi hedefleniyor.

Global ölçekte sanayideki sürekli büyümeye pararel olarak bugün dünyanın en önemli pazarlarından birisi haline gelen çevre teknolojileri sektörü, 10. kez REW İstanbul’da buluşuyor. 12 Haziran Perşembe günü başlayacak olan fuar, Avrasya bölgesinin bu alandaki en önemli ticari organizasyonu olarak kabul ediliyor. Bu yıl 20 bin m2 alanda gerçekleştirilen REW İstanbul, atık toplama ve taşıma araçlarından ayırma, arıtma ve presleme makinelerine, geri dönüşüm sistemlerinden geri kazanım tesis ve ürünlerine, yenilebilir enerji teknolojilerinden kentsel çevre temizlik araç&gereçlerine kadar onlarca farklı kategoride yeniliklerin buluşma adresi olacak.

REW İstanbul 2014’te hedef: 400 katılımcı firma, 10 bin karar verici profesyonel ziyaretçi!

Türkiye’de bu alanda bir sektörün dahi olmadığı 2005 yılında ilk defa kapılarını açan REW İstanbul, 10. yılına geçen seneye göre daha da büyümüş olarak giriyor. Geçtiğimiz sene Suudi Arabistan’dan Almanya’ya, G.Kore’den İtalya’ya kadar, 57 farklı ülkeden, 9.196 ziyaretçiyi ağırlan fuarı bu yıl, 12.500 profesyonelin gezmesi bekleniyor. 2013’teki organizasyona göre m2 bazında da büyüyen REW İstanbul, bu sene 3 ayrı salonda gerçekleştiriliyor. Çevre teknolojileri alanında dünya buluşması haline gelen fuara, 25 ülkeden 400 firmanın katılımı bekleniyor.

Sadece bir ticari organizasyon olmanın ötesinde, aynı zamanda geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre ile ilgili gündemlerin uluslararası ölçekte tartışıldığı bir zirve olarak görülen REW İstanbul, 12-14 Haziran’daki buluşmada da sektörün nabzını tutan paralel etkinlikler gerçekleştiriliyor.

REW İstanbul 2014 hakkında detaylı bilgi ve katılım için fuarın resmi web sitesi www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çevre Teknolojileri Fuarı

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz: